FTTH

Fiber To The Home

Het landschap transformeren met FTTH

Glasvezel groeit overal, nu massale implementaties de basis leggen voor 5G en FTTX in het huidige veranderende telecomlandschap.
Kortere ping-tijden voor zelfrijdende auto’s,
snel dataverkeer om overal internet te bieden en convergentie met Fiber To The Home (FTTH) zullen de doorbraak betekenen voor een compleet glasvezelnetwerk in steden en landelijke gebieden.

FTTH - Producten

FIT-FCSW-KIT2-S Sidewinder Autofocus WiFi Microscope MPO MM/SM

MTS-4000V2 with E4126B OTDR 1310/1550nm 42/40dB

T-72C+ 3-axis Fusion Splicer w. FC-8R Cleaver

FSM-90S+ / CT50 3-Axis High Definition Core Aligning Fusion Splicer

MiniFlow RAPID | Cable Blowing Machine for Fiber optic cable blowing

Fiber Blowing Machine for FTTH Fibers & Micro Cables 0.8-6.5mm

MaxTester 730C SM OTDR 1310/1550nm 39/38dB & 1625nm 39dB (filtered), Oi & RF

FIP-500 MPO UPC / APC Fibre Inspection Probe Kit

Jouw product niet gevonden?

Zo dun als een haar - Snel als de bliksem

Glasvezelkabels zijn dunner dan een mensenhaar, lichter dan koper en verplaatsen data sneller met oneindige bandbreedte voor minder kosten!

Particuliere zowel als zakelijke klanten en 5G-basisstations vertrouwen allemaal in de eerste plaats op multivezelgebaseerde connectiviteit. Glasvezel is de enige oplossing om de groeiende bandbreedtebehoefte en het toenemende aantal toepassingen aan te pakken.

Bespaar kosten met RentalTec

RentalTec biedt de complete oplossing voor het installeren, onderhouden en testen van glasvezelnetwerken. Te beginnen met glasvezel-blaastoestellen, fusielasapparaten met vezelkernuitlijning, OTDR’s en optische testsets. Voor MPO-connectoren zoals gebruikt in 5G-basisstations en datacenters zijn glasvezelinspectiecamera’s of -inspectiesondes en reinigingstools nodig. In FTTH-netwerken hebben GPON-netwerken speciale GPON-testtools nodig.
Heel dit veelomvattende gamma kan door RentalTec direct geleverd worden,

0G, 100G en 400G moeten worden getest met een Optical Spectrum Analyzer (OSA), en heel vaak moeten CD- en PMD-tests worden uitgevoerd om de transmissiesnelheden te kwalificeren.
RentalTec heeft alle daartoe aangewezen tools beschikbaar,

Of het nu gaat om kabelcertificering, vezelkarakterisering, fusiesplitsing, vezelinspectie of transporttesten (Ethernet), het gebruik van betrouwbare testapparatuur en -procedures resulteert in korte uitvoeringstijden en aanzienlijke kostenbesparingen.